REKLAMA

Topic-icon VLADIMIR DANTES - Sasha

Więcej
4 tygodni 12 godzin temu #1347 przez dnc
VLADIMIR DANTES - Sasha was created by dnc


Jeden z najpopularniejszych ukraińskich wokalistów w swoim nowym kawałku, napisanym wspólnie ze słynnym raperem i producentem Potapem, nawiązuje do muzyki lat 2000. i śpiewa o tym, co przechodzą dziewczyny po zerwaniu z chłopakami.


Vladimir Dantes to popularny piosenkarz, prezenter telewizyjny i bloger, jedna z największych gwiazd popkultury na Ukrainie. W swoim nowym kawałku „Sasha” artysta z typową dla siebie ironią opisuje to, co czują dziewczyny, gdy zrywają ze swoimi facetami. Całkowicie zmieniają swoje życie, robią sobie nowe fryzury i przez cały noc tańczą w klubach do muzyki minimal techno.

W tym nieco zwariowanym muzycznie i tekstowo numerze słychać wpływ muzyki pop z lat 2000., na które przypadło dzieciństwo wokalisty. Współkompozytorem piosenki jest Potap, topowy ukraiński raper, piosenkarz, kompozytor i producent. Tytuł utworu, został wybrany drogą głosowania na profilu Potapa na Instagramie. Jego „zwycięzcą” została „Sasha”, czyli dziewczęce imię, zdrobnienie od Aleksandra.

Vladimir Dantes opowiada o powstaniu utworu:

Piosenka powstała w zabawny sposób. Jakiś rok temu grałem sobie na gitarze „Strela” 5'nizzy i nagle zechciałem stworzyć piosenkę w tonacji D-moll, nie wiem właściwie dlaczego. W głowie miałem zdanie: „Zapomnij o wszystkim tym, co już było” (Забудь всё что было). Po tym wszystkim wybrałem się do studia Potapa w wytwórni MOZGI. Podobała mu się moja piosenka „Esli By” i doradził mi, by stworzyć coś w podobnym stylu - ironicznego i nieco prowokacyjnego. Pokazałem mu fragment nowej piosenki i powiedziałem, że jest o rozstaniach i o tym, jak czują się i co robią dziewczyny, kiedy zrywają z partnerem: zmieniają swoje życie, skracają włosy i robią sobie fryzurę bob. Tak wspólnie napisaliśmy refren tej piosenki.

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.041 s.