REKLAMA

Topic-icon ZBUKU - Silniejszy

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu #1123 przez dnc
ZBUKU - Silniejszy was created by dnc


"Wciąż upadamy, wciąż popełniamy te same błędy. Jedni się po nich poddają, a drudzy jak ja zawsze wstają silniejsi" - Zbuku oraz wytwórnia Step Records prezentują kolejny odsłuch z najnowszego albumu rapera pt. "Wiem Co Jest 5". Za bit do numeru "Silniejszy" odpowiada APmg. Animację odsłuchową poskładał Hep'Sei.

Utwór promuje solowy album Zbuka "Wiem Co Jest 5", który w całości możecie sprawdzić na platformach streamingowych.


Album "Wiem Co Jest 5": preorder.pl/zbuku

Wiem co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Wersja deluxe z autografem, bonus trackami oraz limitowaną wersją wydania z pakietem niespodzianek dostępna tylko na preorder.pl, do wyczerpania zapasów.

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.040 s.