REKLAMA

Topic-icon Roisin Murphy ponownie w Polsce!

Więcej
7 miesiąc 1 tydzień temu #1182 przez dnc
Roisin Murphy ponownie w Polsce! Po fenomenalnym występie na Fest Festival, artystka wystąpi w Warszawskim Centrum Expo XXI 26.09.2021 i zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Roisin Machine”.

Irlandzka piosenkarka, producentka i autorka tekstów, początkowo związana z zespołem “Moloko” kontynuuje swoją solową karierę. 26-go września 2021 roku artystka przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jej piąty album “Roisin Machine”, który jest owocem długoletniej współpracy między piosenkarką, a jej najbardziej zaufanym, wieloletnim przyjacielem - Crooked Man aka DJ Parot.
Murphy nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak "Party Weirdo", przez topowe popowe kawałki “The Time Is Now” i “Sing It Back” nagrane z Moloko. Poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu “Let Me Know”. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i charyzmatycznych artystek w Wielkiej Brytanii.
W swojej solowej karierze, trwającej już ponad 15 lat wydała 5 albumów, zdobyła aż 17 nominacji do prestiżowych nagród takich jak: UK Music Video Awards czy Mercury Prize oraz otrzymała statuetkę AIM Independent Music Awards w 2016 roku.
Krytycy muzyczni jednogłośnie przyznają że jest to spektakularny powrót Roisin Murphy, a album “Roisin Machine” zbiera same pochlebne recenzje m.in w Guardian, The Independent, NME czy BBC Radio 6.

Roisin Murphy wystąpi w Warszawskim Centrum EXPO XXI 26 września 2021.
Kup bilet: bit.ly/RoisinMurphyWwa


Posłuchaj najnowszego albumu

Róisín Murphy - Something More Live Performance (Ibiza Lockdown)

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.042 s.